Suvepäevad

Kuke Turismitalu on ideaalne paik suvepäevade korraldamiseks. Meie kogemustepagasisse kuulub üle 300 Eesti ettevõtte suvepäevade teenindamine. Lisaks rohkete võimalustega puhkekompleksile pakume erinevaid vaba aja veetmise võimalusi, kvaliteetset toitlustusteenust ning mitmeid lisateenuseid.

kuketalu47suvepäevad 2

Võimalused:

Kuke Turismitalus on  suveperioodil 58 ööbimiskohta ning rohkelt ruumi telkimiseks. Suuremate sündmuste jaoks oleme spetsiaalselt loonud suveterrassi, kuhu mahub einestama ja pidutsema kuni 100 inimest. Lisaks on võimalik paigaldada kuni 400 istumiskohta suveterrassi ette hoovi peale. Kompleksi kuuluvad veel jalgpalli ja võrkpalli plats, korvpalli korv, ja noolemäng. Lastele oleme paigaldanud batuudi, kiiged ning liivakasti.

Rendihinnad suvekuudel(juuni-juuli-august):

1. Kuke Turismitalu kogu kompleksi privaatne rent R-L või L-P kuni 50le inimesele maksab: 2000 eur +km.

Iga lisanduv inimene 10 eur + km.

2. Kuke Turismitalu kogu kompleksi privaatne rent P-N kuni 50le inimesele maksab: 1200 eur+km.

Iga lisanduv inimene 5 eur+km.

Broneeringutasu kuupäevade kinnitamiseks 500 eur+km.

*Selleks, et Teie suvepäevad lõbusalt ning aktiivselt kulgeksid oleme loonud mitmeid õpitubasid ja seikluseid.

*Suvepäevadele soovitame tellida maitsvad road meie grillmenüüst.

Kui planeerid ilma majutuseta suvepäevasid, siis uuri ka Ravila Karjakastelli võimalusi!

Küsi pakkumist: jyri@kuketalu.ee

 

Suvepäevade korraldaminesuvepäevad turismitalussuvepäevad Harjumaal1suvepäevad turismitalu  suvepäevad harjumaalsuvepäevad

Mida meid külastanud ettevõtted arvavad?

————

“Terve pühapäevase päeva mõtlesin, et kuidas saaks edasi anda kirja teel seda emotsiooni, mis meid valdas Teie pakutut vaadates ja ka maitstes. Ühesõnaga, käinud see suvi pea 30-s erinevas pulmas/üritusel pean kiitma just Teid- sellist lauda visuaalselt kui ka maitseelamustelt, ei ole meie varem kohanud. Kiitus, kõik oli ülivõrdes. Igatahes, jätku edaspidiseks, teete õiget asja!”

Vaiko Peebo ( 16.08.2014 suvepäevadel esinenud ansambli “Amadeus” tagasiside)

————

“Tänan kogu Kuke talu mees- ja naiskonda möödunud nädalavahetuse eest. Teie poolt pakutu oli kõik tasemel! Eriti kiitused kokkadele ja muidugi nendele, kes meie järel koristama pidid.”

Airi Laanemaa (AS Telora-E suvepäevad) 30-31.08.2014, 42 osalejat

————

“Suvepäevad möödusid väga edukalt ja kliendid olid väga rahul nii ilusa koha, ööbimise kui ka söögiga.”

Kaire Liiv (Silmani Elekter AS kliendipäev), 22-23.08.2014, 48 osalejat

————

“Suured tänud, jäime üritusega ja kohaga väga rahule. Väga palju kiidusõnu tuli ka grillmenüü kohta.”

Mihkel Simson (Skanska AS suvepäevad), 19-20.08.2014, 50 osalejat

————

“Suured tänud teile! Koht oli väga ilus ja kõik kiitsid. Lisaks oli Kuke talu poolne suhtlus väga meeldiv ja kiire. Ja õhtune grillmenüü oli väga maitsev! Aitäh ja edu, ehk kohtume kunagi jälle!”

Katrina Kõivsaar (Viimsi Keevitus AS suvepäevad) 16-17.08.2014, 54 osalejat

————

“Täname küsimast. Jäime väga-väga rahule. Kõike kiideti – kohta, hooneid, pererahvast, sööki jne jne. Mitte ühegi asja osas ei kuulnud nurinat. Isegi ilm tuli meile vastu! Seega kõik õnnestus väga hästi.”

Kristiina Puurand (AS Andmevara suvepäevad), 15-16.08.2014, 38 osalejat

————-

“Forum Cinemas AS teeb kogu perega Kuke Turismitalule suure suure kummarduse ja tänab superlaheda päeva ning vastuvõtu eest!”

Inga Leetmaa (Forum Cinemas AS suvepäevad), 11-12.08.2014, 60 osalejat

————-

“Meie ettevõtte kollektiivile  meeldis teie juures väga. Eriti palju kiidusõnu kuulsime toidu kohta.”

Meelis Mehikas (Bestair Kaubanduse OÜ suvepäevad), 05-06.08.2014, 20 osalejat

————-

“Jäime kõigega väga rahule. Toit oli ülimatsev, koht oli väga puhas ja korras, saun oli väga hea ja isegi ilm oli supper. Meile meeldis väga ka disaini workshop. Oleme juba paar oma üritust teie juures teinud ja mõlema korraga väga rahule jäänud. Kindlasti on plaanis ka järgmine üritus teie juures läbi viia :)”

Kristiina Tinn (Victor Stationary OÜ suvepäevad), 30-31.07.2014, 34 osalejat

————-

“Meie poolt tulevad ainult kiidusõnad, koht ilus, ööbimine hea, toidud head jne. Kiitused Teie personalile ja teile endile!!Te olete meil nüüd ürituste korraldamise kohana top listis. Suvepäevad küll niipea mitte, sest seda kohta iga aasta muudame, aga meil ka väiksema seltskonna üritusi küllaga.”

Annekatrin Rattiste (Express Post AS suvepäevad) 05-06.07.2014, 150 osalejat

————–

“Suur tänu väga meeldiva ürituse eest. Kogu talu on väga nauditav. Kõik on heas korras, puhas ja läbimõeldud. Söögid olid suurepärased ja inimesed polnud kiidusõnadega kitsid. Saun samuti oli suurepärane ja kuumust jagus küllaga terveks õhtuks. Ja loomulikult PaintBall – väga hea plats, põnevad reeglid. Adrenaliini jagus küllaga. Jooksmisest ja roomamisest on lihased ka kaks päeva hiljem valusad. Olen firmaürituste raames käinud paarikümnes talus ja ausalt öeldes oli see kogemus parim.”

Virgo Pai (Handymann Concept OÜ suvepäevad) 28-29.06.2014, 50 osalejat

————–

“Tänan Teid väga suurepäraste toitude ja teeninduse eest. Meile väga meeldis teie juures:)”

Triin Kala (AS Chemi-Pharm suvepäevad), 27-28.06.2014, 40 osalejat

————-

“Suured tänud, kõik väga hea, tase kõrge. Järgmise korrani”

Aare Ainsoo (T-Tammer OÜ suvepäevad), 13-14.06.2014, 45 osalejat

———

“ Klient ütles samuti oma tänusõnad Mariele edasi ja võin neid korrata: Koht on ilus, looduse keskel, samas linnale lähedal, toit maitsev ja teenindus hea. Mina tahan samuti omalt poolt tänada, kuna nii palju kiidusõnu, kui sain nende päevade jooksul, ei ole ma juba ammu saanud. Sinu tehtud toidud olid väga matsvad ja Marie naiselik käsi laudade sättimisel ja kõiges abistamisel oli lihtsalt suurepärane. Kindlasti jätkake seda, mida teete. On näha, et sellesse kohta on pandud palju hoolt ja armastust. :)”

Karin Lillemaa (üritusturundusagentuur Royal Service tagasiside suvepäevadest, mida kliendile korraldati) 20-21.05.2014.

———-

“Veelkord suur tänu suurepärase toidu, koha ja aktiviteetide eest. Meie suvepäevad ōnnestusid ja rahvas jäi rahule .”

Kadi Valgus (Euroopa Komisjoni suvepäevad) 05.06.2014, 15 osalist

————–

“Meconet AS tänab Kuke Talu pererahvast väga imelise suvepäeva eest. See oli Meconeti kõigi aegade kõige toredam, kõige maitsvam, kõige ilusam, kõige meeldivam suvepäev. Täname Kuke Talu pererahvast sooja vastuvõtu, imelise talu , super maitsvate toitude ning usalduse eest. “

Annely Peekmann (Meconet AS suvepäevad) 06.06.2013, 40 osalist

————-

“Aitäh! Kõik sujus kenasti ja toidud olid väga maitsvad.”

Kärt Kinnas (Rahvusooper Estonia suvepäevad) 09-10.06.2014, 103 osalist

—————

“Tagasiside on inimestelt olnud väga postiivne. Meile meeldis teie juures olla ja olin meeldivalt üllatunud pererahva abist kogu suvepäevade jooksul. Meie vähemalt ei ole sellist abi enne kohanud, tavaliselt me väga suvepäevade jooksul pererahvast eriti ei näe. Tervitused ja tänud minu poolt ka Mariele!”

Maria Otsa (Kanal 2 AS suvepäevad ja 20 juubeli tähistamine) 17-18.08.2013, 135 osalist

————–

Kuke talu on ilus ja kompleks hästi läbimõeldud. Igal pool on tunda, et ollakse südamega asja juures. Kogu talupoolne korraldus oli väga korrektne ja sujuv. Suureks plussiks on võimalus vihma korral ka suurema seltskonnaga katuse all istuda ilma lisavarjualuseid paigaldamata. Peremehe käe all valmis suurepärne õhtusöök. Hommik üllatas aga igaühe eritellimusel valmiva omletiga. Olete loonud väärt koha pidude korraldamiseks ja lõõgastumiseks. Jõudu ja edu tulevikuks!

 Heiti Elster (Elstera AS nõukogu esimees)- suvepäevad 10-11.08.2013, 50 osalist

————–

 ”Promo- ja müügiedendusfirma SP-Works Baltic korraldas mullu koostöös spordiennustuste portaali paf.com’iga Kuke Turismitalus ühise suveürituse, millest jäid vaid väga vahvad mälestused ning muljed. Selles mängis suuresti rolli Kuke Talu eestvedajate pühendumus ning külalislahkus, mistõttu õnnestus kogu üritus plaanipäraselt või pareminigi veel! Oleme väga tänulikud suurepärase korralduse eest, ning loodame peatse jällenägemist!”

Eva-Liis Avakivi (SP-Works Baltic)- august 2012, 30 osalist

—————