Ürituste korraldamine

Kuke Turismitalu on efektne paik erinevate sündmuste läbiviimiseks. Sündmusi on peetud rahvaarvuga 2-500. Lisaks kompleksi rendile pakume erinevaid meelelahutuslikke tegevusi kui ka toitlustust. Kogu kompleksi peale on Kuke Turismitalus 58 voodikohta. Ilmastikukindel suveterrass mahutab laua taha istuma kuni 100 inimest, hoovi peale on võimalik paigutada istekohtasid kuni 500le. Puhkemaja kaminasaal mahutab laua taha istuma kuni 45 inimest.

Loe täpsemalt siit:

Jõulupidude ja talvepäevade korraldamine

Suvepäevade korraldamine

Pulmade korraldamine

Juubelite ja muude tähtsündmuste korraldamine

Kui sa ei leidnud siit nimekirjast sulle sobivat üritust, siis loe meie seikluste ja õpitubade ning kompleksi tutvustuse kohta ning anna meile oma soovist teada. Kindlasti leiame hea lahenduse.

Mida külalised räägivad?

—————-

“Aja veetmine Teie talus – suurepärane, jätsime ka oma muljed Teie raamatusse ning cd ketta oma veetmisest valgevenemaal, et oleks aru millega meil tegemist on. Külalised välismaalt on senini oma mõttedega lennus, et olid muinasjutus. Veelkord täname ilusa puhkepaiga eest.”

Aivar H. (kokkutulek)- 13-15.09.2013, 35 osalist

—————

“Kuke talu – superlahe avastus ühe mõnusa koorilaagri mahapidamiseks. Kodune ja õdus koht, kuhu tahaks uuesti  tagasi minna – ja küllap me lähemegi.  Piisavalt ruumikas, et leida vajadusel nurk omaette olemiseks ja piisavalt kompaktne, et mitte üksteise jaoks ära kaduda. Täname pererahvast,  kiidame kaminatuld ja sauna ning kingime Hea Tunde Eripreemia!”

Priit Saareleht (Rocca al Mare Kooli noortekoori laager)- 12-14.04.2013, 40 osalejat

————–

“Mainisin, et mind ennast seal polnud, kuid täna oli viimane koosolek ja noored jäid väga rahule. Söök oli väga maitsev olnud ja üleüldse kõik toimis suurepäraselt. Tänan Teid selle eest! :)”

Marleen Hiiekivi (MTÜ Lagedi-Jüri Noorteühingu seminar)- 15-16.11.2013, 30 osalejat

————–

“Tänan Teid siiralt ilusa õhtu korraldamise eest,toidud olid väga maitsvad. Kõik meie sõbrad ja sugulased jäid meie koha valikuga väga rahule.”

Sven T.- juubel 30.11-01.12.2013, 56 osalejat

————–

“Sooviks tänada teid meeldiva peo eest ,rahvale väga meeldis teie turismitalus kiideti nii kohta kui ka sööki nii peolauas kui ka hommiku putru.”

Kristi Vassilkov (Pixner OÜ firmapidu), 10-11.05.2014, 23 osalejat

————–

“Minuni jõudnud tagasiside oli vaid positiivne, söögiga ja ööbimisega jäädi väga rahule. Tänan! :)”

Teele Koppel (Hamburg ja Partnerid OÜ) firmapidu, 02-03.05.2014, 15 osalejat