Fotojaht

100% nalja garanteeritud!

Kui tahad mängu, mis võimaldab pikast koolitus- või seminaripäevast lõõgastuda ilma igasuguse peamurdmise, planeerimise või muu aju ülekoormusele viiva pingutuseta, siis mängi Fotojahti! Puhasta oma pea töömõtetest, lase oma loomingulisel minal esile tulla ja kaks tundi nalja ja naeru lõbusa jalutuskäigu jooksul on garanteeritud!

Sinu meeskonnal tuleb etteantud vihjete ja vanade fotode järgi üles otsida pildistamiskohad ja vastavalt legendile lavastada igas võttepaigas üks kindlal teemal foto.  Mida rohkem loomingulisust, julgust ja omapära, seda nauditavam on lõpptulemus. Peale ettenähtud võttepaikade läbimist saavad kõik meeskonnad suurel ekraanil üksteise „jahisaagiga“ tutvuda – nautida unikaalseid stseene, leidlikke kompositsioone ja koomilisi nägusid kõige ootamatumates olukordades. See mäng sulatab Su meeskonnaliikmete vahel ka kõige kõvema jää!

Kuidas me lõbusat Fotojahi mängu mängime?

Fotojaht on lõbus mäng, mis õnnestub alati! Jahti saab korraldada aastaringselt ja kõikjal, see ei nõua füüsilist pingutust ning sobib igas vanuses osalejatele. Jahile väljas järgneb fotode vaatamine suurel ekraanil.

*Meie poolt on kogu vajalik tehnika (Canon’i fotokad, dataprojektor, arvuti, ekraan) ja läbiviimine ning auhind võitjale.

 *Vihma korral meie poolt kõigile vihmakeebid

 *Fotojahist saab osa võtta 10 kuni 200 inimest korraga.

 *Fotojaht kestab 2 tundi, jahi jooksul läbitakse paar kilomeetrit. Fotode vaatamine kestab lisaks pool tundi kuni tund

 *Fotojahti saab läbi viia eesti, inglise, soome ja vene keeles.

Telli oma seminaripäeva  või perekondliku sündmuse lõpetuseks Fotojaht!