Loquiz

Läbimõeldud strateegia annab eelise!

Loquiz on mäng mõtlevale inimesele! Selles mängus tuleb meeskonnal langetada otsuseid sobiva strateegia ja liikumissuuna valimiseks, olla valmis nende nimel riskima ja panna proovile oma teadmised.

loquiz mngimine

Loquiz on uus innovatiivne viktoriin maastikul, mille võidab meeskond, kes vastab vähimale arvule küsimustele! Kuid see mäng eristub kõigist teistest! Esimestena maailmas võtsime selle meeskonnamängu jaoks kasutusele 10“ tahvelarvutis täiesti uut tüüpi mängutarkvara. Nii näed mänguplaani mugavalt suurel ekraanil ja saad planeerida oma teekonda stardist finišini.

Koos meeskonnaga tuleb mängu alguses otsustada, millise strateegia valite. Kas eelistate kulutada aega liikumisele ja vastata rohkematele küsimustele või leppida trahvipunktiga, kuid võita ajas? Võtate suurema riski ja loodate oma teadmistele? Kes otsustab kiiremini ja õigesti?

Mängu saab kohandada just Sinu ettevõtte või meeskonna vajadustele vastavaks – pikkida sisse küsimusi päevase seminari teemadel, bossi videosõnumi, mõne toote pildi või audiofaili Sinu firma kontoris kõlavate häälte äraarvamiseks.

Telli oma seminari-  või koolituspäeva lõpetuseks Loquiz!