Toitlustus

Chef de Cuisine – Dmitri Britikovski

Kuke Turismitalu peakokk Dmitri Britikovski on Prantsuse koolkonda esindav peakokk, kelle kireks on kombineerida maailma kuulsaima kulinaarse riigi tehnikaid ja maitseid kodumaisega. Saanuna kokandushariduse Prantsusmaal, jätkas Dmitri tööd samas riigis, kus sai väärtuslikke kogemusi Michelini (2*) restoranides. Sealt edasi liikus Dmitri kodumaale, kus jätkas karjääri Tallinna tipphotellides. Enne Kuke Turismitalu oli mehe ülesandeks peakokana 174 hotellitoaga 5* hotelli käivitamine Põhja-Rootsis, Lapimaal. Täna juhib Dmitri kööki ja pakub suurepäraseid maitseelamusi nii Kuke Turismitalus kui meie cateringi kaubamärgi Põhjala Cateringi klientidele. Dmitri kireks on lahtine tuli ja sellel toidu valmistamine.

IMG_8375

Meie ühiseks eesmärgiks on pakkuda paindlikku toitlustusteenust vastavalt sündmuse formaadile ja suurim tunnustus kiitus hea toidu eest. Oleme hoolikalt valinud oma tooraine tarnijad, kellest suur osa on kodumaised puhta toidu talu- ja väiketootjad. Arvestame toitlustamisel toidutalumatuse ja taimetoitlastega.

Põhimenüü

Aastaringselt pakutav põhimenüü, kust leiab maitsvaid roogasid nii seminaridele kui peolauale.

Joogimenüü

Kuke Turismitalus on lubatud ainult kohapeal tellitud alkohol. Palume esitada tellimused ette, vajadusel on võimalik kohapealt jooke juurde soetada.

Grillmenüü

Suvisel perioodil on võimalik üritusteks toitlustus valida meie grillmenüüst. Meie grillmeistrid on koostanud menüü, kust leiate nii suviseid salateid kui ka mahlaseid lihapalasid. Suure osa toorainest tarnime lähipiirkonna väiketootjatelt. Grill cateringi pakume ka kompleksi väliselt, ehk igal huvilisel on võimalik meie grillmeistreid tellida oma peokohta.

Jõulupeod 

Jõulupidudele ja talveüritustele menüüd leiab jõulumenüü alt. Tegemist on pidulikkude sündmuste jaoks koostatud grupimenüüdega, pidulikkust arvestatakse ka laua katmisel.

Pulmade toitlustus

Pulmade toitlustamisele teeme eripakkumised: marie@kuketalu.ee.

Kuke Turismitalu on Eesti suurima pulmaportaali pulmad.ee poolt valitud nii peokoha kui cateringi kategoorias aasta parimate tegijate valimisel võitjaks.

aastategija2015_a (1)