Pulmad

Romantiline atmosfäär, moodsad võimalused!

Rohkem fotosid leiate instagramist: SIIT

Video Kuke Turismitalus tehtud pulmast leiad: SIIT

Kuke Turismitalu on ideaalne paik Teie pulmapeo korraldamiseks. Alates 2007. aasta aprillist on meie talus pulmad korraldanud üle 300 paari.

Kuke Turismitalu opereeriv Põhjala Catering on Eesti suurima pulmaportaali pulmad.ee poolt valitud cateringi kategoorias aasta parimate tegijate valimisel võitjaks viimasel kolmel aastal:

Võimalused:

Pulmade läbiviimiseks sobib suvisel ajal ideaalselt meie suveterrass, mis mahutab peolaua taha kuni 100 inimest. Suveterrass on ilmastikukindel, mistõttu kaob ära ka risk halva ilma näol. Väiksemate, kuni 50-70 külalisega pulmad saab aastaringselt läbi viia ka meie puhkemaja kaminasaalis. Majutuskohtasid on kogu kompleksi peale kokku aastaringselt 58. Registreerimise kohana on kasutatud nii lähedal asuvat Tuhala kirikut kui ka näiteks Tuhala Nõiakaevu.

Palju kiidusõnu on saanud ka meie köögist väljuvad toidud. Lähtume, et toidus oleks võimalikult palju kohalikku ning meie menüüs leidub toite nii traditsioonilisest Eesti köögist kui ka modernse Põhjala köögi varamust. Põhjala Cateringi tegemistega saate tutvuda instagramist: SIIT

Pulmamenüüdega saab tutvuda saates päringu:
Marie Lakspere - marie(at)kuketalu.ee.

 Kuke turismitalu pulmad 1 Pulmad kuke turismitalus

Rendihinnad suvekuudel(juuni-juuli-august):

1. Kuke Turismitalu kogu kompleksi privaatne rent R-L või L-P kuni 50le inimesele maksab: 2000 eur +km.

Iga lisanduv inimene 5 eur + km.

2. Kuke Turismitalu kogu kompleksi privaatne rent P-N kuni 50le inimesele maksab: 1200 eur+km.

Iga lisanduv inimene 5 eur+km.

Broneeringutasu kuupäevade kinnitamiseks 500 eur+km.

Kogu kompleksi rendi puhul on tegemist eksklusiivrendiga, mis tähendab, et Teie pulmad turismitalus saavad peetud privaatselt ning teistele külastajatele oleme sel ajal suletud.

Muu perioodi hindade ning ka renditingimustega saate tutvuda: hinnad ja rentimistingimused

Olete kindlasti oodatud ka Kuke Turismitaluga tutvuma, veendumaks kui kauni kohaga on tegemist! Selleks palume Teil ette helistada ning eelnevalt kohtumine kokku leppida. Mõistame, et pulmad on sündmus, mida peetakse korra elus ning teeme omaltpoolt kõik, et see eriline päev Teile kaunina meenuks.

Pulmadega tegeleb eraldi Kuke Turismitalus Marie Lakspere, küsi lisainfot: marie(at)kuketalu.ee.

Kui sinu pulmavisioon on maastiilis küünipulmad, siis uuri ka Ravila Karjakastelli võimalusi. Ravila karjakastellis saab läbi viia ilma majutuseta või telkimisega üritusi.

küünipulmpulm küünispulmad tallinnasBBQ veisefileepulmade korraldaminepulmakoht harjumaa 

 

 

Mida külalised räägivad?

————–

“Tere Marie ja kogu Kuke Turismitalu personaal,nagu ka meenel kirjas- suur tänu Teile kõigile, et tegite meie päeva eriliseks! Nii meile kui ka meie külalistele olid kõik suurepärane! Tekkis hea ja soe kodutunne! Kiidame kokka, kiidame teenindajaid, kiidame Sind väga-väga hea koostöö ja abistamise eest! Aitäh, et tulite meile vastu ja lasite varem kohal olla!”

Hr. ja Pr. Kleius, 10.07.2015, 105 külalist

————-

“Me oleme väga rahul, et valisime just Kuke turismitalu oma pulmapeoks. Hinna ja kvaliteedi suhe on vägagi paigas ning teenindus parem kui mõnes peenes restoranis. Planeerimisel ei tekkinud kunagi probleeme ning teie kollektiiv oli igati vastutulelik ning abivalmis. Toit oli super! Ka tasumine sujus meeldivalt, olenemata erinevatest andmetest :) väga super ja meeldiv….kindlasti soovitan teie turismitalu alati suurima hea meelega ning kiidusõnadega!”

Karin ja Ivan 09.07.2015, 50 külalist

—————

“Tänan veelkord suurepärase korralduse eest – külalised kiitsid nii toitu, veini kui ka üldist puhtust ja korda siseruumides ja õuealal. Teenindajad olid väga meeldivad ja viisakad, vajadusel olid valmis lahendama väikesed sekeldused.  Külalistelt ei tulnud ühtegi halba tagasisidet vaid ainult kiidusõnad ja vaimustus – see on meie jaoks kõige tähtsam. Soovitame edaspidi julgelt Kuke Turismitalu ürituste läbiviimiseks.”

Nadja ja Daniel 04.07.2015, 50 külalist

————–

“Tahtsin öelda veelkord suured tänud kõige eest. Sorteerime pulma pilte ja vaatame kõigele tagasi suure soojuse ja naeratusega. Meil oli ideaalne poolteist päeva. Loodan, et suvised hullused on selja taga ja natuke rahulikum teil. Kõike ilusamat ja parimat. Soovitan teie talu kohe kindlasti kõigile ja tuleme isegi tagasi kui võimalus :)”

Kersti ja Francois – pulmad 09.08.2014, 60 külalist

—————

“Juba eelmise suve alguses kohaga tutvuna otsustasime edasi mitte otsida. Teil on tõeliselt ilus koht. Jäime kõigega väga rahule ning ka külalistelt on tulnud ainult positiivset tagasisidet. Menüü valimisega läks meil küll palju aega, kuid lõpptulemus oli täpselt selline nagu olime ette kujutanud.  Tänan kannatlikkuse ja koostöö eest!”

P.S. Palun edastada meie erilised tänusõnad ka Mariele tõeliselt meeldiva asjaajamise eest!  Ei jõudnudki suure kiiruga Sind hommikul tänada:)

 Grete ja Madis T. - pulmad 20.04.2013, 84 külalist

—————————–

“Kallis pererahvas,

Nägime Teid pühapäeva hommikul nii ootamatult- see kingikott Kuke kannu kõrval oli Teile mõeldud, et ütelda suur suur aitäh imelisele päevale kaasa aitamise eest!

Päikest Teile”

Reida ja Tauno P. – pulmad, 13.07.2013, 59 külalist

——————————

“Tere Marie!

Tahtsime Teid tänada, et olite meile see pool aastat abiks nii nõu kui jõuga, et korraldada imelised pulmad Kuke talus. Kuke talu on tõeliselt kaunis koht, kus oma pulma pidada, kindlasti soovitame seda kohta ka teistele.”

Liisa ja Allan – pulmad, 18.07.2013, 36 külalist

—————

“Oleme tõeliselt õnnelikud, et valisime oma tähtsaima päeva tähistamiseks Kuke Turismitalu. Koht on ääretult ilus ja õdus. Külalised jäid igati rahule ning õnneks soosis meie päeva ka imeilus ilm. Eelnev teenindus oli igati asjalik ja abivalmis.”

Maris ja Mario – pulmad,  15.06.2013, 50 külalist

—————

“Meie saame Kuke taluga vaid rahul olla:) Suhtlus oli kiire, vahetu ja sõbralik:) Koht oli lausa suurepärane ja väga sobilik meie pulma teemaga, toitlustus väga hea ning majutus mugav:) Ka külalistelt kuulsime vaid häid sõnu:)”

Marja ja Kristjan – pulmad 21.07.2013, 45 külalist

—————

“Jäime korraldusega väga rahul. Kõik oli ilus. Suur äitah, et sa meenutasid mulle teha majatuse plaani, see lahendas palju probleemi, ma ei kujuta ette kuidas mina pärast tegelesin ise sellega. Tänan ka, et te tegite mõned erandid meie jaoks, et me saime varem alustada ja hiljem lõpetada. Suur äitah. Soovin Teile häid kliente, Teil on suurepärane turismitalu, kus saab tõesti mõnus aega veeta.”

Anna ja Aleksandr – pulmad 27.07.2013, 100 külalist

—————

“Me tahame tänada teid, et saime oma pulmad pidada teie kaunis turismitalus! Meie pulmapidu oli väga väga tore! Täname südamest!!”

Kristi ja Janar T. – pulmad 02.08.2013, 65 külalist

—————

“Rõõm oli pidu läbi viia. Ruumi jätkus, akustika oli hea (üllataval kombel, tavaliselt osaliselt avatud terrassidel ei ole hea akustika). Suurepärane oli viia läbi meeskonna mänge ja võistlusi just muruplatsil. Samas, kui oleks ka vihma sadanud, siis oleks kindlasti mahtunud seda tegema ka suurel, avatud terrassil. Kuna pulmapeo juhina on mul alati väga palju igasuguseid erinevaid asju ning lisaks sellele pean veel ka kostüüme vahetama, siis suurimad tänud, et sain kasutada avarat saunamaja. Ka külalistelt oli kuulda vaid positiivseid kommentaare. Ainuke asi oli jah see, et nad oleksid soovinud elava muusika saatel veel tantsu lüüa (peale kella 00.00).  Kiita tahaks ka catering-teenust. Toidud maitsvad, tort lihtsalt fantastiline!”

Tagasiside Kuke turismitalu perenaisele Kristi ja Janar T. (02.08.2013) pulmapeo pulmaemalt. 

—————

Tahtsin öelda, et kõik kiitsid meie koha valikut – kõik oli nii ehe ja eestimaine ning hoolimata sellest, et olete tegutsenud juba kaua on kõik puhas ja uue välimusega. Toitude osas olin ma skeptiline, kuna kartsin, et jääb väheseks. Hetkel on siiani veel riisisalat kapis ja toit kodus laual. Selles osas võite ka järgmistele pruutpaaridele kinnitada, et toitu jätkub kindlasti. Mul on hea meel, et suutsite kiirelt kõik asjad ära korraldada, kuna jõudsime kohale ikka olulisekt varem, kui kokku leppisime. Edu!

Mari-Liis ja Mario- pulmad 14-16.08.2013, 89 külalist

—————

Pulmapidu 20ndal augustil oli super! Oleme peokohaga väga väga rahul. Teiega oleme ka üli rahul. See oli nii kena, et kui tulime, siis te ootasite meid ja näitasite kõigile kes kuhu läheb ja kus mis on. Külalistel ei olnud peokoha kohta mitte midagi negatiivset öelda. Kõik ainult kiitsid, et nii super ilus koht, idealne pulmade pidamiseks.

 Kaidi ja Raido-pulmad, 20-21.08.2013, 60 külalist

—————

Meie külalised jäid pulmaga väga rahule. Kõik sujus peaaegu plaanipäraselt.Külm meil ei hakanud :) See on uskumatu, aga ei hakanud. Mina ei pannud mitte midagi terve õhtu endale peale. Ma tahaksin väga sind tänada. Teil on väga ilus koht ja suhtumine on super. Kus mujal saaks järgmise päeval kella 15ni oodata, et autojuhid kõik kaineks saaksid. Suur tänu ka selle eest, et soojuskiirgurite eest ise hoolitsesite. Mul endal jäi sellepärast palju muretsemata. Tänud ka sooja sauna ja kümblustünni eest. Mehed istusid seal hommikuni. Pean veel kiitma hommikusööki. SUPER!!!!! Omleti idee on väga hea ja maitsev. Kõigele lisaks on teil väga armsad teenindajad, kes hommikul tublilt askeldasid ja meie külaliste eest hästi hoolitsesid. Aitäh sulle ka ilusa kaardi ja lillede eest!

Soovitusi polegi muud, kui et jätkake samas vaimus!

Berta ja Risto – pulmad, 31.05-01.06.2014, 50 külalist