Paintball

Paintballi hinnad:

15-24 inimest: mäng 500 kuuliga 40€+km/in

25-35 inimest: mäng 500 kuuliga 37€+km/in

35-44 inimest: mäng 500 kuuliga 35€+km/in

45+ inimest: mäng 500 kuuliga 33€+km/in

Küsi lisa ja lepime mängu kokku.

Varustusse kuulub: paintballi marker, kaitsemask, katteriietus, kindad

Tutvustus:

Korraldame paintballi lahinguid nii meie juures majutuvatele klientidele kui ka eraldi gruppidele. Alates 2012 aasta sügisest kuulub Kuke Turismitalu juurde 7000 m2 looduslikus stiilis paintballi väljak koos varjualusega pikniku pidamiseks või sünnipäeva laua katmiseks. Väljak koosneb kopaga kujundatud kaevikutest, kraavidest ja küngastest, lisaks on väljakul varjumiseks rohkelt põhupalle ja puid. Spetsiaalselt paintballi mängimiseks loodud väljak on erinevalt mahajäetud hoonetest ka palju turvalisem.

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERAPaintball-27527-1paintball

Paintball sobib igas eas ja füüsilises vormis mänguhuvilisele. Värvikuulides sisalduv värv on toiduvärv ning lihtsasti mahapestav. Jalanõudeks sobivad kõik mugavad matka-ja spordijalatsid. Vihmase ilmaga peaks kindlasti arvestama kummikutega. Paintballi mängime kaines olekus!

 paintball2paintballpaintball harjumaal

Paintball sobib igas eas ja füüsilises vormis mänguhuvilisele. Värvikuulides sisalduv värv on toiduvärv ning lihtsasti mahapestav. Jalanõudeks sobivad kõik mugavad matka-ja spordijalatsid. Vihmase ilmaga peaks kindlasti arvestama kummikutega.

Paintballi soovitame tellida suvepäevadele ja sünnipäevadele. Väga hästi sobib paintball ka poismeeste peo programmi üheks osaks.

paintball1IMG_1020 IMG_1019