Paintball

UUDIS! 2014 aasta kevadel soetasime uue varustuse: suruõhul töötavad BT Omega markerid, maskid ja kattekombed. Tegemist on parimate rendirelvadega hetkel turul.

Paintballi hinnad:

Varustuse rent ühele inimesele: 10.- eur

Kuulid 100tk: 5.- eur

Küsi lisa ja lepime mängu kokku: jyri@kuketalu.ee, +3725042716

Varustusse kuulub: paintballi marker, kaitsemask, katteriietus, kindad

Keskmises mängus kulub ühel inimesel 300-500 kuuli.

Tutvustus:

Korraldame paintballi lahinguid nii meie juures majutuvatele klientidele kui ka eraldi gruppidele. Alates 2012 aasta sügisest kuulub Kuke Turismitalu juurde 7000 m2 looduslikus stiilis paintballi väljak koos varjualusega pikniku pidamiseks või sünnipäeva laua katmiseks. Väljak koosneb kopaga kujundatud kaevikutest, kraavidest ja küngastest, lisaks on väljakul varjumiseks rohkelt põhupalle ja puid. Spetsiaalselt paintballi mängimiseks loodud väljak on erinevalt mahajäetud hoonetest ka palju turvalisem.

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERAPaintball-27527-1paintball

Paintball sobib igas eas ja füüsilises vormis mänguhuvilisele. Värvikuulides sisalduv värv on toiduvärv ning lihtsasti mahapestav. Jalanõudeks sobivad kõik mugavad matka-ja spordijalatsid. Vihmase ilmaga peaks kindlasti arvestama kummikutega. Paintballi mängime kaines olekus!

 paintball2paintballpaintball harjumaal

Paintball sobib igas eas ja füüsilises vormis mänguhuvilisele. Värvikuulides sisalduv värv on toiduvärv ning lihtsasti mahapestav. Jalanõudeks sobivad kõik mugavad matka-ja spordijalatsid. Vihmase ilmaga peaks kindlasti arvestama kummikutega.

Paintballi soovitame tellida suvepäevadele ja sünnipäevadele. Väga hästi sobib paintball ka poismeeste peo programmi üheks osaks.

paintball1IMG_1020 IMG_1019