Kapo kuulab

Põnevus haripunktis!

Pealkuulatud kõnest info väljalugemine on põnev ja ka lõbus! Väljendit „füüri laskma“ mõistavad ju kõik ühte moodi!? :) Pane oma tiim proovile – kes suudab infot edastada nii, et pealkuulajad seda ei mõista.

„Kapo kuulab“ on hoogne suhtlusmäng maastikul, kus rollid vahetuvad kiirelt – kord peab Sinu tiim rääkima avatud eetris nii, et pealkuulajad ei mõistaks millest jutt käib. Ja järgmisel hetkel kuulad sina vastasmeeskondade segast juttu ja püüad seal kasulikku infot välja kodeerida. Palju nalja saab seejuures mõlemal juhul!

360_enigma (3) 360_enigma (39) 360_enigma (49)

Kasutades legendi ja raadiosaatjat, peab tiim leidma vastused esitatud küsimustele. Küsimused on aga üsna ümmargused ja tiimil tuleb läbi raadioeetri varjatult saada vihjeid „staabist“. Kuid pead olema väga ettevaatlik – „kapo“ kuulab pealt!  Sa ju  ei taha, et vastased samadest vihjetest kasu saavad ja enne õige lahenduseni jõuavad?

*Mängu nimel ei ole mingisugustki seost ühegi asutuse ega organisatsiooniga. Mäng on kandnud ka nime Enigma, mida on jälgede segamiseks muudetud.

Hind

Mängu hind 10-le inimesele on 350€

Iga lisanduv inimene maksab 20€

Suure grupi hind (36 kuni 50 inimest) on 850eurot
Hinnad sisaldavad käibemaksu 20%.