Turismitalust

Konkursi Eesti parim talu 2013, alternatiivne suund III koht!

Oleme pidevalt arenev turismikompleks Harjumaal, kes on seadnud enda eesmärgiks olla üks maaturismi parimatest teenusepakkujatest Eestis. Hindame kõrgelt kliendi heaolu- tema teenindamist nii meie juurde saabumisele eelneval perioodil kui ka koha peal olles.

TUTVUSTAV VIDEO

kuketalu34 kuketalu31 kuketalu06

Tutvustus:

Oma  võimalustelt  on  turismitalu väga mitmekesine.  Konverentsi,  peo  ja  tasemel toitlustamisteenusele lisaks pakutakse ka põnevaid vaba-aja veetmise võimalusi. Turismitalu juurde kuulub veel Kuke seiklus-ja matkakeskus, mis pakub nii aktiivset tegevust kui meeskonnamänge igale vanusele.

Alates 2012. aasta sügisest on kõigile huvilistele avatud looduslik paintballi väljak. Noorpaaridele oleme loonud suurepärased tingimused, et korraldada meie juures pulmad. Suurematele seltskondadele ning konverentside ja koolituste läbiviimiseks on sobilik meie puhkemaja. Väiksematele seltskondadele rendime nädala sees välja ka ainult ümarpalgist saunamaja ja selle juurde kuuluvat kümblustünni. Meie juurde on ka oodatud pereturist, kellele pakume majutust meie külalistemajas.

Meie lähedal asuvad Tuhala Nõiakaev, Eesti pikim Virulase koobas, Tuhala kirik, Eesti võimsaim energiasammas, Järlepa raba ja maa-alune Tuhala jõgi.

Ennekõike on see aga vaikus, looduse rikkumata ilu ja sõbralik vastuvõtt, mis kutsub Kuke Turismitalusse tagasi tulema.

Saunamaja Harjumaal kuketalu37 kuketalu40

Oleme püüdnud luua kodulehe, kust leiate kogu vajaliku informatsiooni Kuke Turismitalu võimaluste kohta. Tulge kindlasti ka koha peale uudistama,

Jüri Lakspere-tegevjuht