Puhkemaja

Kuke Turismitalu maakivist puhkemaja on meie kompleksi suurim hoone. Tegemist on 1901. aastal ehitatud rehielamuga, mille taastamisega alustasime 2002. aastal. Talumaja üles ehitamisel arvestasime, et säiliks esialgse hoone tervikpilt, kuid oleksid ka kõik moodsad võimalused läbi viia erinevaid seltskonnasündmusi ning konverentse. 2007. aasta aprillis olime jõudnud renoveerimistöödega lõpule ning avasime uksed ka klientidele. Järgnevatel aastatel on eristiilis puhkemajad võitnud mitmeid auhindu erinevatelt kodu kaunistamise võistlustelt ning saanud tunnustuse osaliseks ka Eesti Vabariigi peaministrilt.

kuketalu31kuketalu17 kuketalu42

Tutvustus

Puhkemaja kaminasaal on just see koht, kus viiakse reeglina läbi kõik külmal ajal toimuvad koosolemised ning õhtusöögid.

Saali mahutavus:

kuni 80 inimest – võimalik katta peolaud, ruumi ei jagu bändi ja tantsimise jaoks. Tegevused ja bänd võimalik korraldada kõrval asuvas seminariruumis

kuni 60 inimest – võimalik katta peolaud, ruumi jääb ka bändile ja tantsimiseks.

Romantilisust lisab maakivist laotud massiivne kamin. Lisaks kaminasaalile oleme planeerinud puhkemajasse ka kõikidele tingimustele vastava konverentsiruumi, mida annab ümber korraldada tantsu või seltskonnamängude saaliks. Puhkemaja teine korrus on välja ehitatud mugavateks magamisruumideks.

kuketalu41kuketalu38kuketalu35kuketalu37Vaade koridoriskuketalu48 kuketalu39kuketalu40kuketalu_panoraam7kuketalu45kuketalu49Kuketalu tursimitalu

400m2  puhkemaja pakub:

Neli kahekohalist magamistuba
Üks kaheksakohaline magamistuba
Üks neljakohaline magamistuba
Tehtud voodid(kokku 20 ühekohalist voodit)
Kaminasaal kuni kaheksakümne istumiskohaga
Peo/seminarisaal kuni viiekümne istumiskohaga
Kolm tualettruumi ja dušš
Kaks muusikakeskust
Kaminapuud

Rendiaeg: 16.00 kuni järgmise päeva 12.00ni. Eelneva kokkuleppe korras on võimalik teha ka rendiajas muudatusi.