Kukejaht

Kuke Jaht on seikluslik orienteerumismäng, mis sobib ideaalselt nii kollektiivsete firmasündmuste kui ka juubelipidude maitsekaks vahepalaks. Mäng sobib kõigile, kuna esmane eesmärk on naudingut saada värskes õhus liikumisest. Kuke Jaht on mäng, mida saab väga edukalt läbi viia ka pimedal ajal. Selleks varustame võistkonnad pealampidega ja paigutame küünlad kontrollipunktidesse.

Kuidas asi käib?

Osalejad jagatakse instruktori abil 2-6 liikmelistesse võistkondadesse. Iga võistkond saab varustatud ristsõna, kirjutusvahendi ning kaarditükiga, kuhu on kantud ligikaudsed kontrollpunktide asukohad. Seejärel asutakse ühtse meeskonnana Kuke jahi kontrollpunkte otsima. Igast kontrollpunktist leiavad võistlejad küsimuse, mille vastus tuleb ristsõnale kanda. Saanud kätte kõik vastused tuleb välja mõelda veel lahendussõna ning seejärel võib võistkond tagasi alguspunkti pöörduda. Kuke jaht käib küll aja peale, kuid tähtsamgi osa on ka õigete vastuste leidmisel. Iga vale vastus lisab lõppajale lisaminuteid juurde. Seega saab võitjaks tulla parimat meeskonnatööd näidanud grupp.

Seiklusmängu viiakse läbi Kata küla vahel ning Kuke talu maadel. Kontrollpunktid on paigutatud nii, et osalejad saaksid tunda nii metsahõngu kui tutvuda lähedalasuvate vaatamisväärsustega.

Mäng kestab ca 1,5 tundi.

Mängu lõpus sulatatakse talveperioodil ühiselt õnnetina ja pakutakse sooja jooki.

DSC01140 DSC01139 DSC01136

Kellele?

“Kuke jaht” ei nõua osalejalt suurt füüsilist pingutust, kuna liikumistempo saab iga meeskond ise valida. Seega sobib see kõigile. Kaasa tuleks võtta mugavad matka-või spordijalatsid ning hea tuju!

Hinnad:

kuni 20 inimest: 300€+km

kuni 30 inimest: 400€+km

kuni 50 inimest: 500€+km

kuni 100 inimest: 750€+km

kuni 150 inimest: 980€+km

kuni 200 inimest: 1100€+km